معرفی و انتصاب برخی از اعضای هیات علمی و پژوهشگران مراکز تحقیقات به عنوان پژوهشگر، مخترع و کارگر نمونه و برتر استانی

درخشش اعضای انجمن مکانیزاسیون و ماشینهای کشاورزی ایران

معرفی و انتصاب برخی از اعضای هیات علمی و پژوهشگران مراکز تحقیقات به عنوان پژوهشگر، مخترع و کارگر نمونه و برتر استانی

تاریخ/زمان انتشار: ۱۴۰۰-۱۱-۱۹ ۲۱:۳۵:۰۳

به گزارش روابط عمومی انجمن مکانیزاسیون و ماشینهای کشاورزی ایران، تعدادی از استادان و اعضای این انجمن حائز رتبه و عنوان در رده های گوناگون شدند:

رضا داوودی اردکانی رئیس فرهنگستان علوم در حکمی دکتر مهدی قاسمی ورنامخواستی، عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهرکرد را به مدت 2 سال به عنوان همکار مدعو گروه علوم کشاورزی فرهنگستان علوم منصوب کرد.

ضمنا در معرفی پژوهشگران و فناوران برگزیده دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، مراکز تحقیقاتی و دستگاه های اجرایی استان خوزستان، دکتر سید محمد صفی الدین اردبیلی در محور کشاورزی و منابع طبیعی به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شدند.

در عرصه ای دیگر، دکتر نواب کاظمی، عضو هیات علمی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، به عنوان مخترع برتر در جشنواره جهادگران علم و فناوری 1400 معرفی شد.

همچنبن در سی و سومین جشنواره امتنان کارگران با حضور معاونین استاندار خوزستان و مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، از مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به عنوان مدیر واحد تولیدی نمونه استانی قدردانی شد. دو نشان برتر کارگر نمونه استانی این جشنواره نیز به نخبگان صنعت نیشکر تعلق گرفت. حسن صادقیان از موسسه تحقیقات نیشکر به دلیل طراحی و ساخت دستگاه هشداردهنده آلاینده به موتور ماشین‌آلات کشاورزی به عنوان کارگر نمونه بخش کشاورزی، منتخب کمیته ارزیابی شد. لوح کارگر نمونه استانی بخش خدمات نیز به سید ابراهیم نوری از کشت و صنعت امام خمینی (ره) رسید. وی توانسته است دستگاه خشک‌کن انجمادی مواد غذایی و محصولات کشاورزی را طراحی و تکمیل کند. هادی سعدی نیز از این واحد نیشکری برگزیده برتر گروه‌کار نمونه استانی در بخش خدمات شدند، وی موفق به طراحی و ساخت دستگاه پر کننده جویچه های مرزبند بشقابی شده است.


برگشت به عقب

به این محتوا نظر دهید: