درخشش انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران در جشنواره بین‌المللی حرکت

درخشش انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران در جشنواره بین‌المللی حرکت

تاریخ/زمان انتشار: ۱۴۰۱-۰۵-۰۹ ۰۰:۱۹:۱۶

انجمن علمی‌دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران و نشریه صنعت سبز نوین با کسب دو رتبه اول در بخش‌هاي نشریه و فعالیت خلاقانه در چهاردهمین جشنواره بین‌المللی حرکت خوش درخشیدند.

این جشنواره كه معتبرترين جشنواره در حوزه آثار و دستاوردهاي اتحاديه‌ها و انجمن‌هاي علمي است، با دریافت  ۱۷۹۴ اثر از انجمن‌های علمی سراسر کشور و ۳۰۷ اثر از ۶۳ کشور دنیا همراه بود و افتتاحیه آن با حضور جناب آقای دکتر زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جناب آقای دکتر مقیمی، رئیس دانشگاه تهران برگزار شد و اختتامیه این جشنواره نيز با حضور جناب آقای دکتر عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولین فرهنگی وزارت عتف با معرفی برگزیدگان در سوم خرداد به سرانجام رسید. 

در این جشنواره، نشریه علمی ترویجی صنعت سبز نوین (با صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران) در بخش نشریه فنی و مهندسی حائز رتبه اول شد. هم‌چنین انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران در بخش فعالیت خلاقانه فنی و مهندسی نيز رتبه اول را کسب کرد. 

انجمن های علمی-دانشجویی در ذیل اتحادیه انجمن‌های علمی-دانشجویی مهندسی مکانیک بیوسیستم، مکانیزاسیون کشاورزی و مهندسی ماشین‌های صنایع غذایی، به عنوان بخش دانشجویی انجمن مهندسی ماشین‌های کشاورزی و مکانیزاسیون ایران هستند که نقش مهمی در پویایی و جهت‌دهی فعالیت‌های دانشجویی دارند. 

هیات مدیره انجمن این موفقیت را به اعضای انجمن  علمی-دانشجویی مهندسی ماشین‌های کشاورزی دانشگاه تهران تبریک عرض می‌کند.


برگشت به عقب

به این محتوا نظر دهید: